זמרת ונבל לאירועים

באירועים רבים מחפשים להכניס תוכן מוזיקלי איכותי, משהו שהוא מעבר לאוכל וריקודים. מתוך כך כלים ייחודיים כמו כינור, צ'לו ונבל הפכו פופולאריים יותר ויותר באירועים פרטיים.

פעמים רבות הכלים הייחודיים מגיעים לנגן באירוע כרקע או כהופעה ראשית באירוע. הכלים הללו מוסיפים נופך מלכותי וקסום לאירוע.

נבל הוא כלי ייחודי מאוד הוא מגיע בגדלים שונים החל מנבל קטן כמעט בגודל של גיטרה וכלה בנבלים קלאסיים גדולים מאוד. ידוע שנבל הוא כלי מאוד עתיק ומוזכר גם בתנ"ך ככלי שניגן בו דוד המלך. ישנו נבל קלאסי שהוא גדול מאוד ועם פדלים וישנם נבלים קלטיים(איריים) שהסאונד שלהם מזכיר מוזיקה אירית ומוזיקה קלטית והם מותאמים לנגינת מוזיקה קלה(מוזיקה בת ימינו).

הנבל בנוי מעץ ומיתרים דקים שקופים וחלקם בצבעים כדי להקל על הנגנן את מציאת המיתר, הצליל שלו יוצר אווירה קסומה ותחושה שנכנסנו לעולם של אגדה.

שילוב של נבל וזמרת לאירועים הוא שילוב ייחודי, המאפשר נגיעה קלאסית יחד עם שירה מודרנית. כאשר מזמינים צמד של זמרת השרה מוסיקה מוכרת, אהובה, שירים ישראלים ולועזיים ומשלבים לתוך זה נבל, נוצר משהו חדש ומרתק, שגורם לאוזן להתעניין ולמאזין להתרגש.

השילוב הזה של קול שירה ונגינת נבל מאפשר לחוות קסם באירוע ומתאים מאוד לאירועים המחפשים ליצר אווירה קסומה, אינטימית, מרגשת ופותחת לבבות.

לאיזה אירועים מתאים הרכב של זמרת ונבל לאירועים?

לכל אירוע בו בעלי האירוע אוהבים איכות אולי נמשכים למוסיקה קלאסית או לקלאסיקות ישראליות.

לאירועים קטנים ואינטימיים כמו ברית, בת מצווה, חתונה קטנה.

לקבלת פנים בחתונה

לכניסת החתן והכלה בשיר חופה.

מארגני אירוע שמחפשים משהו אחר וייחודי, שיודעים שאורחיהם מעריכים ונהנים מאומנות וממוזיקה אומנותית, שאוהבים להאזין לכלי נגינה, ידעו להעריך ויוכלו להתחבר להרכב של זמרת ונבל לאירועים.

איזו מוזיקה מנגן הרכב של זמרת ונבל?

כשאנחנו חושבים על נבל הרבה פעמים אנחנו חושבים על הנבל הקלאסי הגדול ואז חושבים על מוזיקה קלאסית אולי אופרה, אך הדבר הוא לא כך. הנבל הקלטי משמש ככלי במוזיקה הקלה כלי שהגיע מאירלנד ולכן יכול ללוות כל שיר שנרצה.

הרכב של זמרת ונבל לאירועים ינגן שירים אתם אוהבים, שירים עכשוויים מוכרים ישראלים ולועזיים את השירה ילווה הנבל וכך תוכלו להנות ממוזיקה שאתם אוהבים ומכירים בליווי נגינת הכלי המופלא הזה. 

אם אתם מחפשים אווירה קסומה באירוע שלכם, אתם נמשכים לצבע מוזיקה ייחודי, אוהבים שילוב בין ישן וחדש ומחפשים תוכן מוזיקלי איכותי לאירוע שלכם, זמרת ונבל לאירועים יתאימו עבורכם.

גלילה לראש העמוד