בחתונה – המקוריות היא לא תמיד שם המשחק

החתונה מתקרבת ואפילו נמצאת כבר ממש מעבר לפינה? היו סמוכים ובטוחים שבכל מה שנוגע לחתונות שלכם אתם לא תמיד חייבים לחשוב מחוץ לקופסה! אנחנו מאמינים שיש לכם בין כה וכה די לחצים ומתחים: החל מעיצוב והתאמת השמלה, דרך החליפה, ועד לצלם המקצועי, קביעת השעה המדויקת עם הרב, טעימות והרשימה עוד ארוכה ובלתי נגמרת.

אז עכשיו כשהתפניתם לבחירת האטרקציות שילוו את המוזמנים בחתונה, אנו שמחים להרגיע אתכם שאינכם חייבים לצאת מגדרכם כדי להשיג אירוע שיהפוך למסיבה של השנה.

זכרו תמיד את ההיגיון שמאחורי האטרקציות

האם אתם מחפשים אחר אטרקציות בשבילכם? או בשביל המוזמנים? אם החיפוש הוא בשביל שאתם תהיו מרוצים מן האירוע, אז ברור לכול שאתם רוצים להיות הכי מקוריים.

אך עליכם לזכור תמיד שכאשר אתם מתכננים את האירוע המתקרב, האטרקציות צריכות להיות מיועדות לאורחים מסיבה אחת פשוטה – ככל שהאורחים שלכם ייהנו יותר מן האטרקציות, כך הם יישארו זמן רב יותר ברחבת הריקודים. ככל שהאורחים שלכם יישארו זמן רב יותר ברחבת הריקודים, כך אתם החתן והכלה תזכרו את האירוע בתור מסיבה נפלאה עם כל החברים ובני המשפחה.

מקוריות לא תמיד עובדת

אם תביאו לאירוע המתקרב קיר עם שלל דברי מתיקה, או לחילופין צלם מגנטים מקצועי – מי לדעתכם ייקח את מלוא תשומת הלב? מרבית הסיכויים שהקיר בתחילה יהווה אטרקציה נפלאה, אך בסך הכולל, מרבית הנוכחים יחפשו אחר צלם המגנטים כדי שינציח אותם עם מזכרת קטנה אותה ייקחו חזרה לביתם.

בכל מה שנוגע לאטרקציות לאירועים וכל שכן חתונות, הרי שמה שמקורי לא בהכרח תמיד עובד. עליכם לזכור שמרבית בני האדם מחפשים אחר תבניות מסוימות. על כן, אל תמהרו לפסול אטרקציות מוכרות, אך בו בעת אל תמהרו גם לפסול על הסף אטרקציות חדשות.

אבל תמיד טוב לקנח באטרקציה אחת מקורית

בסופו של יום, האורחים שלכם זוכרים את המכלול ולא אטרקציה אחת כזו או אחרת. על כן, אנו כן ממליצים בחום לשלב אטרקציה מקורית אחת, כזו שתשבור את השגרה ותיצרב בזיכרונם של האורחים.

דוגמה לכך ניתן למצוא בקיאק פירות לאירועים אשר מביא עמו אטרקציה חדשה ומרעננת. קיאק השופע במגוון רחב של פירות טרופיים מתוקים. מדובר באטרקציה שמשלבת בין תפאורה מרהיבה לבין שלל פירות מרעננים שיתנו זריקת מרץ לנוכחים.

כמה אטרקציות כדאי לכלול בחתונה?

מכירים את המשפט כל המוסיף גורע? זה די תופס גם במקרה שלנו. אל תמהרו לכלול את כל האטרקציות האפשריות באירוע אחד. זכרו שגם המוזמנים שלכם בסופו של יום רק רוצים לרקוד קצת, לאכול וליהנות זה מחברתו של האחר.

ריבוי של אטרקציות שונות יכול להעיב על האורחים, ומיעוט אטרקציות יכול לגרום לכמה גבות מורמות. הקפידו לשלב בין 3 ל-4 אטרקציות והיו סמוכים שיש לכם אירוע בלתי נשכח.

גלילה לראש העמוד