נעלי כלה הן לא עוד זוג נעליים: איך בוחרים את הזוג המתאים עבורך?

 

נעלי הכלה שלך צריכות להיות גם אופנתיות אך גם נוחות, וזאת לאור השעות הרבות הן לצורך הצילומים והן לצורך הריקודים. כיצד תוכלי לבחור את הזוג המתאים ביותר בעבורך? להלן המדריך המלא.

נעלי כלה: המדריך המלא לבחירת הזוג המושלם

נעלי כלה מהוות מרכיב משמעותי מהצלחת יום החתונה, וזאת בשל העובדה כי מדובר בנעל אשר צריכה לשמש אותך במשך כל שעות היום, כולל בצילומים. על אף כי אחד הטרנדים החמים של עונות החתונות הוא רכישה של זוג נעלי סניקרס לריקודים, עדיין חשוב לבצע רכישה של זוג נעלי כלה מעוצבות ונוחות, במחיר אטרקטיבי. בשלב הראשון, חשוב לפנות לחנות מקצועית ולא לבצע רכישה דרך האינטרנט, וזאת לאור העובדה כי יש לבחון את הנעל בחנות ולבחון את היציבה וההליכה עם הנעל. 

התייעצות עם מעצב/ת שמלת הכלה לצורך רכישה של נעל כלה מושלמת 

מומלץ להתייעץ עם מעצב/ת שמלת הכלה, וזאת בכדי לבחון את אורך השמלה ולהתאים את גובה העקב בהתאם. נינוחות היא שם המשחק בכל הקשור לרכישה של נעלי כלה, ולכן מומלץ להימנע מרכישה של נעל מעוצבת אך כזו אשר את מתקשה מאוד ללכת עמה, לצורך מניעת נפילות מיותרות או כאבים אשר ילוו אותך גם ימים רבים לאחר יום החתונה, וזאת לאור אי התאמה של הנעל למבנה הרגל. אצל מעצב/ת הכלות תוכלי להתנסות בגבהים שונים של עקבים, ולכן מדובר באינדיקציה מצוינת אשר תאפשר לך לבצע את הרכישה באופן טוב ומוחשב, בהתאם למדידות אצל מעצב/ת השמלה עם גובה העקב הנכון לך.

איכות החומר של הנעל תקבע את האיכות

נעלי עקב איכותיות הן נעליים אשר עשויות מחומרים רכים, ולכן חשוב ליצור קשר עם חברה מקצועית אשר תדע להעניק לך נעל מעוצבת אך איכותית אשר עשויה מחומרי גלם אשר נבחרו בקפידה. על אף המחיר המפתה של רכישת נעל עקב זולה, לרוב זה עולה ביוקר ולכן מדובר בהשקעה כספית אותה תצטרכי לבצע, בכדי להבטיח כי תמורת האיכות את מקבלת גם נוחות. מספר סיבובים עם הנעל בחנות תאפשר לך לדעת מהו הגובה של העקב אשר עמו תוכלי לצעוד לעבר החופה.

קבלת המלצות מחברות לצורך רכישה של נעלי כלה

 קבלת המלצות דרך חברות אשר התחתנו מהווה הזדמנות לקבלת אינפורמציה בעבור חברות אשר מתמחות בנעלי כלה מעוצבות ונוחות, לאור ניסיונן האישי בחתונה. באופן כללי, ניתן לומר כי כלות ממליצות לרכוש נעל אשר גדולה בחצי מידה מהמידה הרגילה, וזאת בכדי למנוע לחץ אשר מופעל על הבהונות. רגע לפני היום המאושר, מומלץ למרוח וזלין על הקרסוליים ולהדביק פלסטר, בכדי למנוע שפשוף ולאחריו פצעים בשל ההליכה הארוכה על עקבים בחתונה. 

 

גלילה לראש העמוד