בחירת מסעדה לאירועים קטנים

בעוד שהבחירה באולם אירועים היא ברורה ונהירה לכול כאשר מדובר באירוע מרובה משתתפים, הרי שישנן אינספור סיבות נוספות למסיבה בהן הבחירה במסעדה היא עדיפה. חגיגת יום הולדת סמלית דוגמת גיל 50 או 60, ציון ברית או בריתה אליה מוזמנים אך ורק משפחה וחברים קרובים, כנסי עבודה ועוד.

רבים טועים לחשוב כי הבחירה במסעדה אף מורידה את רף המתח שמלווה לזו של אולם. אך בפועל, הרי שאולמות האירועים דואגים לכל רצונותינו, בעוד שבמסעדות אין רף מסוים שאליו הן מחויבות. כך בפועל, אנו נדרשים לבנק משימות נרחב יותר שיבטיח כי אכן האירוע יתקיים על הצד הטוב ביותר.

בחירת מסעדה ב-4 שלבים

להלן 3 שלבים שיסייעו לכם לנפות ולברור את המסעדות השונות, ולהגיע לרשימה מצומצמת ואיכותית של מסעדות בהן תוכלו להרגיש בטוחים ונינוחים באירוע המתקרב.

מיקום גיאוגרפי

בעוד שאולמות לרוב ממוקמים באזורים מרוחקים באופן יחסי, הרי שבמסעדות יש לנו את הפריבילגיה להיות גמישים ולהישאר סמוכים לאזור מגורנו ללא כל בעיה.

הסינון הראשוני עליו מוטב להקפיד הוא הגיאוגרפי. בדקו היטב מה הם האזורים העיקריים מהם מגיעים האורחים. על-ידי כך, תוכלו לבצע חיפוש מהיר במרשתת אחר מסעדות לאירועים קטנים בראשל"צ, חיפה, ירושלים או כל עיר אחרת בה תרצו לחגוג.

אזורי חניה נוחים

בעוד שאולמות אירועים מקצים לבאים אזורי חניה פרטיים, הרי שבמסעדות על המוזמנים לחפש בכוחות עצמם את אזורי החניה. בערים סואנות ובאזורים בהם עומסי תנועה הם דבר שבשגרה, הרי שזהו אתגר עצום ופקטור שיכול להתיש את האורחים ולהעיב על האווירה.

על כן, הסינון השני שיש לעשות לאחר שנמצאו היישוב או העיר שבהם יתקיים האירוע, הוא מיקום בהתייחס למקומות חניה. הקפידו לברר זאת עם המסעדה שעמה אתם יוצרים קשר, ואף הגדילו לעשות ושמרו לעצמכם יום שבו תסיירו באזורי המסעדות ותבדקו אם באמת ישנה די חניה נגישה למוזמנים.

טעימות או לא להיות!

כל אולם אירועים שמכבד את עצמו, דואג לספק לחוגגים את האפשרות להגיע לערב טעימות, ובו הוא זוכה להכיר את האוכל מקרוב, ולבחור את המנות שיוגשו למוזמנים.

גם מסעדות לאירועים אינן יוצאות מן הכלל, וכאשר בעלי מסעדה אינם מוכנים שתגיעו לטעימות, הרי שמוטב לראות בכך כנורה אדומה. מרבית המסעדות, דואגות להזמין את האורחים ליום טעימות שמתרחש בזמן אירוע. זוהי דרך מצוינת לקבל טעימה אותנטית ולקבל מושג אמתי לגבי איכות המזון.

פיצ'רים נלווים

האם המסעדה מספקת מוזיקת רקע שתוכל ללוות את החגיגה? האם ישנו מנהל אירוע שיוכל לסייע לכם ליהנות מן החגיגה ולא להקדיש זמן לסידורי ישיבה? אלו הם קריטריונים חשובים אך שאינם נהוגים בכל מסעדה.

חשוב לציין שאין המסעדות חייבות בכך. אם מצאתם מסעדה שמספקת שירות שכזה, הרי שזוהי נקודה לזכותם ודרך יעילה עבורכם לסנן מסעדות מקבילות. 

גלילה לראש העמוד