חדרי בריחה למשפחות

 

בכל סוף שבוע או חג אתם מחפשים אחר פעילות או אטרקציה מהנה עבור כל המשפחה. ניתן לומר כי בחודשי הקיץ החמימים האפשרויות הן יותר מגוונות לעומת החורף הקריר, מכיוון שניתן ללכת לים, לבריכה, לטיולים בחיק הטבע, טיולי אופניים עם פיקניק משפחתי בטבע ועוד המון אפשרויות מהנות שכל המשפחה תאהב.

העניין הופך בעייתי יותר בחורף, כשבחוץ קריר כך שכל הפעילויות בשטח הפתוח מחוץ לבית אינן באות בחשבון. הודות לטרנד של חדרי בריחה שכבש את כולם, צעירים ומבוגרים, אפשר להגיד כי מצאתם את הפעילות המהנה והטובה ביותר עבור המשפחה שלכם בימי החורף וגם כמובן בקיץ.

חדרי בריחה למשפחות – חוויה בלתי נשכחת

חדר בריחה הוא משחק הרפתקאות כיפי ומאתגר במיוחד, שמעביר את כל המשתתפים חוויה מציאותית של הימלטות מחדר נעול. כל המשתתפים ננעלים יחד בחדר אחד, כאשר המטרה שלהם היא להצליח למצוא את דלת היציאה מהחדר שתוביל אותם לחופשי, וזאת באמצעות מגוון משימות ופתירת חידות שיקרבו אותם אל פתרון הדלת הנסתרת.

בשונה ממשחקי מחשב וטלוויזיה שהפכו להיות פופולריים במיוחד בשנים האחרונות, מדובר על משחק מציאותי שהוא חוויה של ממש לכל המשתתפים. תוך שיבור ועזרה אחד לשני, כולם משחקים יחד בחדר ופותרים את החידות והמשימות בשיתוף פעולה כדי לצאת לחופשי בפרק הזמן שהוקצב מראש למשחק.

בחרו חדר בריחה על פי דרגת קושי

כיום ניתן למצוא מגוון ענק של חדרי בריחה המציעים אינספור עלילות, סיפורי הרפתקאות ואתגר עבור המשתתפים. אם הנכם מחפשים חדר בריחה למשפחות שיתאים לכל בני המשפחה, מומלץ לבחור את חדר הבריחה על פי דרגת הקושי בו.

כל חדר בריחה מדורג על פי רמת הקושי של החידות והמשימות המצויות בו, כך שכדי שכל המשפחה תוכל ליהנות מהחדר ומהמשחק ולהצליח לפתור יחד את המשימות – מומלץ לבחור את החדר שמתאים לכל בני המשפחה על פי טווח הגילאים של כולם. כדאי להתייעץ מבעוד מועד עם מפעילי חדרי הבריחה, ולעדכן אותם על גילאי המשתתפים במשחק כדי שהם יוכלו להתאים לכולם את חדר הבריחה המתאים ביותר.

התאימו את קונספט ועלילת הסיפור לכל המשתתפים

נוסף על דרגות קושי משתנות שיש בכל חדר בריחה, החדרים מאופיינים בסיפורי רקע ועלילות שונות ומשתנות. לרוב מדובר על סיפורים דמיוניים שנלקחו מספרים, סרטים או אירועים מוכרים בהיסטוריה כך שכל אחד יכול לבחור את חדר הבריחה על פי הקונספט שהוא הכי מתחבר אליו ומכיר.

כדי לבחור חדרי בריחה למשפחות שיתאימו לכל בני המשפחה, מומלץ לבחור את חדר הבריחה שמציעה קונספט מוכר לכל בני המשפחה. אם יש ילדים קטנים שמשתתפים, מומלץ לבחור עלילת סיפור שהם מכירים כמו סרט מצויר ואהוב בו הם מכירים את כל העלילה, הדמויות ועוד וכך הם ידעו מה צריך לעשות בחדר כדי להצליח במשחק ולהימלט מהחדר בזמן.

גלילה לראש העמוד