איפור מקצועי לאירועים

 

כבר קנית אאוטפיט משגע שרק חיכית להשוויץ בו, השקעת בצבע ובעיצוב שיער חדש בימינו ועכשיו נשאר רק להתאים איפור שיגרום לך לככב בכל התמונות של אחרי האירוע אליו הוזמנת או שאותו את חוגגת. היום, כבר לא צריך לחכות עד לחתונה כדי להתפנק אצל מאפרת מקצועית. על מנת להיראות במיטבך בכל אירוע משמעותי ולקבל טיפול איכותי שייתן לכל מה שטוב במראה שלך לזהור החוצה ולהתבלט. כדי ליהנות מאיפור ברמה מקצועית, אלו כמה טיפים שידאגו שכשתיכנסי לאירוע, אף אחד לא יישאר אדיש.

ללכת עם ולהרגיש בלי

חשוב מאוד להתאים את הגוון של המייק אפ בו את משתמשת לגוון של המחשוף שלך. זהו אחד העקרונות המרכזיים במקצוע וכך לא יהיה מעבר גוון בולט לעין. הגוון עשוי להשתנות לאורך הזמן בהתאם לעונות השנה וחשיפתך לשמש ולכן חשוב שתמיד יהיו ברשותך שני גוונים של מייק אף שניתן יהיה לערבב ולדייק אותם לגוון המושלם.

איפור זוהר לשפתייך

בשגרת היום יום, רובנו משתדלות לשמור על איפור שפתיים סולידי ומראה טבעי. בכל אירוע נוצץ, זהו הזמן להרשות לעצמך להתבלט, להעז קצת יותר ולהוסיף צבע לאיפור שלך ליצירת מראה זוהר וחגיגי. לפני השימוש באיפור השפתיים, חשוב לנקות את השפתיים היטב באמצעות צמר גפן ומסיר איפור ולהניח שכבת מייק אפ כהכנה בסיסית לאיפור. אם בחרת להשתמש בתוחם שפתיים, מומלץ להשתמש בצבע הקרוב לצבע הליפסטיק על מנת שתיווצר מסגרת, אך שלא תיצור קונטרסט בולט מדי. כדי למנוע מהשפתון להימרח על השיניים, מומלץ להניח אצבע בפה ולהצמיד אותה אל החלק הפנימי של השפה כדי לקלוט שכבה עודפת של השפתון.

איפור קבוע – פתרון נוח ומהיר

כדי לחסוך זמן ומאמץ, ניתן כיום ליהנות מטיפולי איפור קבוע שידאגו שלפנייך יהיה תמיד מראה מאופר לשימוש יומיומי ולצרכי אירועים יהיה צורך לערוך בו רק התאמות קלות למראה חגיגי יותר. כיום יותר מאי פעם, אין צורך לחשוש מהתהליך. הפיגמנטים בהם היה נעשה שימוש בעבר באיפור קבוע הכילו אלרגנים שהיו מגרים את העור. כיום, קליניקות מקצועיות המכבדות את עצמן מציעות חומרים רבים ממקור טבעי ללא סיכון לעורך. הפיגמנטים האיכותיים לא ישנו את הגוון שלהם עם הזמן וישמרו על מראה האיפור שלך תמיד. כיום, מעבר לאיפור סטנדרטי, ניתן להשתמש בטכניקה זו למגוון טיפולים קוסמטיים כמו טשטוש צלקות וכתמי לידה, מילוי הגבות ושימושים רבים אחרים.

איפור שיישאר איתך כל האירוע

במהלך האירוע, מה שצריך לעניין אותך זה ליהנות, לרקוד, לצחוק ולשכוח מהכול, מבלי לחשוב מה עלול לגרום לאיפור להימרח. כדי להבטיח שהאיפור יחזיק מעמד היטב על פנייך, מומלץ להשתמש בפודרה. פיזור עדין של הפודרה בעזרת מבקשת תייצב את חומרי האיפור השומניים ותדאג שיישאר במקומם ולא ייזלו בהמשך הערב.

גלילה לראש העמוד