החשמל נפל באולם? כך תימנעו מתשלום פיצוי ענק

 

אנשים שבוחרים באולם האירועים שלכם מבקשים לגלות בתום האירוע שהם אכן קיבלו החלטה נבונה – מבקשים לגלות שהרמה הגבוהה שהוצגה בשלל הפגישות אינה הייתה הצגה ובאופן כללי הם מבקשים שהאורחים ייהנו מסך ההשקעה ויזכרו את האירוע לטובה. לאור הדברים, כל אולם אירועים שמבין עד כמה חשוב לשמור על הלקוח מרוצה, צריך לפעול במגוון מישורים בכדי להבטיח שביעות רצון מלאה, כאשר לא פעם רצוי לדאוג מראש גם לתרחישים פחות סבירים, ולו על מנת שיתאפשר להעניק מענה מידי ברגע האמת. אי לכך ממש כשם שאולם אירועים צריך להיות מבוטח מכל הכיוונים, כך הוא גם צריך לדאוג למענה מידי עבור הרגע שבו החשמל יתנתק.

מוכנים מראש

זה אולי נשמע טריוויאלי, אך חשמל מהווה נדבך חשוב מכל אירוע מוצלח, וזאת כי ללא חשמל תיפגע התאורה, לא יתאפשר להגיש לאורחים אוכל חם, הרחבה תישאר ריקה, לא יתאפשר לשמוע את דברי הברכה וכדומה. אי לכך ממש כשם שחשוב לוודא שיש מספר מנות מיותרות ומספר מקומות ישיבה פנויים, כך גם חשוב לוודא שאתם מראש מגובים – שסיטואציה שבה החשמל נופל אינה מעמידה אותכם נבוכים ואת המארחים כעוסים ודורשי פיצויים גבוהים. כיצד? באמצעות השכרה של גנרטור איכותי, מותאם צורך וחזק. מבקשים המלצה? ניתן להשכיר ב -!play music

לנהוג באחריות

אורחים יכולים להגיש תביעת פיצויים נגד האולם בגין מגוון סיבות, כאשר יש כאלו שיותר מוזרות מאחרות. כך למשל יש אנשים שידרשו פיצוי בעקבות החלקה על פרוסת עוגה ויש תביעות יותר מתקבלות על הדעת, כגון תביעה בגין פריצה לרכב שעמד בחניה של האולם. מה בכול הנוגע לאירוע שנפל בו החשמל ולא היה גיבוי? ובכן גם פה מדובר בעילה הגיונית להגשת תביעה, ואף היו מקרים שהובילו את בית המשפט לפסוק לטובת התובעים סכומים מכובדים. אי לכך אם מבקשים לשמור על השם הטוב של בית העסק ואם מבקשים לסיים את האירוע ברוח טובה, הרי שחובה לנהוג באחריות – חובה להשכיר גנרטור מתאים.

להעניק ולקבל יותר

אם כבר עומדים להשכיר גנרטור, יש לעצור ולבחון האם מוטב להשכיר ציוד נוסף, למשל תאורת אפקטים לאירועים, וזאת כי ברגע שמצליחים להציע ללקוח חבילה עשירה במוטיבים שנוגעים לסאונד ותאורה, ניתן להשיג שני דברים חשובים: ראשית לקוחות יותר מרוצים ושנית רף מחירים יותר גבוה, באופן שיכסה מעל ומעבר את מחיר ההשכרה. מכאן שמומלץ לשקול השכרה של מספר פריטים משלימים (ועדיף שבאותו מקום) – מומלץ להעניק יותר ולקבל הרבה יותר.

נוחות לצד איכות

לא מעט אולמות אירועים עשויים להעלות את השאלה הבאה: "מדוע שווה להשכיר גנרטור ולא לרכוש אחד"? ופה נציין שהתשובה מתמקדת בנוחות ובאיכות. כאשר משכירים גנרטור מתאפשר להיות בטוחים שהוא תמיד יהיה מוכן לפעולה במצב אידאלי, ואם מתעוררת בעיה, יודעים מראש שיש מי שיטפל בה באופן מידי. בנוסף, אולם אירועים אינו יכול להרשות לעצמו תקלות, ועל כן באמצעות השכרה ממקום מקצועי ניתן לדעת שהגנרטור מוכן לפעולה וגם אם יש בלאי, הוא אינו יבוא על חשבון האולם. מה עוד? מתאפשר להשכיר מחברת ההשכרה גנרטור מותאם צורך, כך שעבור מצבים יחסית מורכבים משכירים גנרטורים יותר מתקדמים והפוך. מסקנה? ניתן לחסוך ובעת הצורך ליהנות ממענה מלא. כמו כן, השכרה מבטיחה שהגנרטור מבוטח ותינתן הדרכה צמודה עבור שימוש נכון ובטיחותי – שווה!

פתרון מתבקש

שנסכם? אומנם רבים אינם חושבים על כך, אך חשמל מהווה אלמנט מהותי מהצלחה של כל אירוע ועל כן גם אם הסיכוי מזערי רצוי להיות ערוכים, ואם מבקשים לחסוך ולהיות נטולי דאגות, הרי שהשכרה מהווה פתרון מתבקש.

גלילה לראש העמוד