טרנד: טיפולים אסתטיים לפני החתונה

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

עולם הטרנדים של החתונות הוא בהחלט מגוון. מטרנדים של TRASH THE DRESS, דרך טרנדים של קיר-דונאט בחתונה וכלה בטיפולים אסתטיים שונים. אם אתם עומדים לסגור על אולם ולהתקדש תחת חופה, השורות הבאות עבורכם. בואו נכיר את הטרנדים הכי לוהטים בשנת 2021 בעולם החתונות.

עולם החתונות בנוי ומבוסס על טרנדים שונים, חלקם טרנדים של אוכל וחלקם טרנדים הנוגעים לחתן והכלה. בעוד שחלק מהמתחתנים עוברים טיפולי יופי ואסתטיקה לפני החתונה, מתחתנים אחרים יעברו אפילו מתיחת בטן ללא ניתוחים מורכבים. אם אתם מתקרבים לתאריך המיועד, כדאי להכיר את הטרנדים שנחשבים חמים בימינו, כולל הטרנד של יופי ואסתטיקה לגבר ולאישה. הבטן מעט רופסת לקראת האירוע הגדול? הנה דרכים להשטיח אותה ולמתוח אותה.

מתיחת בטן לפני החתונה

רגע לפני שמדברים על מתיחת בטן ללא ניתוח כירורגי, בואו נעמיק מעט באירוע החתונה עצמו. הוא כל כך מרגש, עד כדי כך שאנשים עוברים הכנות רבות ומגוונות לפני האירוע הזה. הכנות כאלו יכולות לכלול למשל יצירת קשר עם ספקים רבים, בחירת אטרקציות לחתונה, בחירת חברת קייטרינג טעימה ועוד.

בין ההכנות השונות ובחירת האטרקציות לחתונה, חשוב גם לזכור את עצמכם. אתם תרצו להיראות במיטבכם, בין אם זה במחיר של דיאטה או במחיר אחר. ואם העניין עבורכם הוא עודפי משקל או עודפי עור, יש לכך בימינו פתרונות זריזים. מאחר שלא לכל אחד ואחת מאיתנו יש את היכולת ואת הזמן להיכנס לתהליכים ארוכי טווח של הרזיה, כיום יש פתרונות כירורגיים כמו ניתוח שרוול, ניתוח קיצור קיבה ועוד. יחד עם הנושא של ההרזיה, קיים גם העניין של עודפי עור.

כיצד מבצעים מתיחת בטן ללא ניתוח?

מתיחת בטן היא הליך כירורגי, אלא אם מתכוונים להליך של מתיחת בטן באמצעות לייזר, שיטת FR וכו'. אם אתם מעוניינים לבצע מתיחת בטן לפני החתונה, האפשרות של מתיחת בטן ללא ניתוח מונחת על השולחן ברוב הקליניקות כיום.

מעבר לעולם החתונות, מתיחת בטן היא טרנד שצבר תאוצה משמעותית באופן כללי בעולם כולו. כיום ניתן לעבור מיני מתיחת בטן, מתיחת בטן היקפית, מתיחות בטן מלאות ועוד. בניגוד להליך שמתבצע באמצעות לייזר, המתיחות הנ"ל הן מתיחות בטן כירורגיות (עם ניתוח).

כמה עולה מתיחת בטן ללא ניתוח?

עומדים להתחתן ורוצים להיפטר מעודפי העור הרופסים? חשוב לציין, מתיחת בטן ללא ניתוח היא הליך שמבצעים רק לאחר סיום תהליך הורדה במשקל. במילים אחרות, מתיחת בטן היא לא הליך שנועד בכדי שתוכלו להרזות. המתיחה היא השלב האחרון בתהליך של הרזיה.

אם אתם רוצים לעבור מתיחת בטן ללא ניתוח כירורגי, תצטרכו להכין בערך 14,000 ₪ – 20,000 ₪ עבור ביצוע ההליך. וכאן חשוב להדגיש, המחיר הנ"ל עשוי להשתנות ואכן משתנה בין מטופל למטופל ובין קליניקה לקליניקה.

מה משפיע על מחיר מתיחת בטן?

המוניטין של הקליניקה משפיע על מחיר מתיחת בטן ללא ניתוח כירורגי, כמו גם השיטות הטכנולוגיות בהן הקליניקה תשתמש. כמו כן, כל מטופל ומטופלת עשויים להצריך טיפול שונה, מה שישפיע על המחיר של המתיחה.

גלילה לראש העמוד